Betasus Para Yatırma – Para Çekme

Sitelerin çoğalmasının sonucunda üyeler bir takım araştırmalar yapmak ve buna göre karar vermek zorunda kaldılar. Çünkü ödemelerin alınması veya bonusların kullanılması gibi konularda son derece önemli durumlar Tın yaşanması araştırmaların yapılmasını zorunluluk haline getirdi. Üyelerin Betasus gibi sitelere yönelmesinde de bu durum etkili olmaya başlamıştır. Betasus sitesi üyelerine lisanslı bir şekilde hizmet vermesinden dolayı oldukça talep edilen ve güvenilen bir site durumuna gelmişti. Bunun için de hakkında bilgi edinen sayısız üye vardır. Üyelerin site hakkında yaptığı yorumlar da son derece olumludur. Üyeler için güvenlik durumunun ön planda olduğu bilindiğinden dolayı Betasus bu konuda oldukça başarılı çalışmalar yürütür. Çünkü üyeleri ile arasındaki bağa oldukça önem verir.

Ödemeler Yapılır Mı?

Üyelerin en çok merak ettikleri noktaların başında sitenin ödemeler konusunda nasıl bir tavır takındığı gelir. Ödemelerin yapılması ve tamamının eksiksiz bir şekilde hesaba aktarılması noktasında oldukça hassas davranan bir sitedir. Üyeler alt limitlere ulaştıktan hemen sonra taleplerini bildirebilirler. Bu sayede ödemeleri de hemen gerçekleştirilir. Ödemelerin tamamlanması noktasında uygulanan tek durum vardır. Hemen hemen tüm sitelerde uygulanan alt limit kuralları geçerlidir. Alt çekim limiti tamamlandıktan sonra kolaylıkla menüden ödemenizi oluşturabilir ve hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz. Üyelerinin güven duygusunu sarsmak istemeyen site için ödemeler önemlidir.

Para Yatırma Yolları

Sitelerde para yatırma yöntemleri her zaman alt yapı başarısı ile doğru orantılıdır. Alt yapı desteklemediğinde ödeme yöntemleri sitede aktif hale gelemez. Betasus sitesi de alt yapısı gelişmiş sitelerden bir tanesi olduğu için para yatırma yolları konusunda üyelerine oldukça farklı seçenekler sunar. Bu seçeneklerin başında ise CMT, mobil ödeme, papara, cepbank, banka havalesi, anında havale, bitcoin, rocketpay gibi seçimler gelir. Bu ödeme yöntemlerinden size en uygun geleni seçerek hemen hesabınıza aktarım yapabilirsiniz. Kesintisiz şekilde yatırım yapabilmeniz anlık olarak meydana gelen fırsatların da değerlendirilmesi olarak görülmelidir.

Para Yatırma Alt Limitleri

Betasus sitesinde farklı para yatırma yollarının bulunması belli başlı bir avantaj olmasına karşılık bir de alt yatırım limitlerinin düşük olması avantajı vardır. Siteye para yatırmak ve hemen oyun oynamaya başlamak için 9 TL yatırım yapma şansınız bile bulunur. CMT ile yatırım yapmak istediğinizde 100 TL, mobil ödeme 9 TL, papara ile 10 TL, cepbank ile 20 TL, qr kod ile 20 TL, rocketpay ile 50 TL, bitcoin ile 9.92 euro, havale ile de 50 TL alt limit olarak baz alınmalıdır. Bu rakamlar diğer sitelere kıyaslandığında son derece düşük yatırım limitleridir.

Para Çekme Yöntemleri

Betasus sitesi para yatırma konusunda olduğu kadar çekme konusunda da son derece başarılıdır. Üyelerine anında banka havalesi, papara, banka havalesi ve rocketpay seçenekleri ile ödeme yapabilir. Bu ödemelerin alınması için de yine alt limitlere ulaşılması gerekir. Alt limit olarak adlandırılan rakamlar ise havale için 50, papara için 100, banka havalesi için 100 ve rocketpay için 100 TL olarak belirlenmiştir. Bu rakamları kazandıktan hemen sonra ödeme talebi oluşturabilirsiniz. Ardından da para çekmek için menüden durumu takip etmeye başlayabilirsiniz.

Güvenilir Midir?

Henüz siteyi tanımayanların en çok merak ettikleri noktaların başında güvenilirlik kavramı gelir. Site lisanslı bir şekilde hizmet verir. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakıldığında da site hakkında son derece olumlu yorumlar fark edilir. Bunun için siteye üye olabilir ve hemen kazanabilirsiniz.